Masáže

Kosmetika

Pedikura

Výklad karet

Tibetská medicína

VÝKLAD KARET

Vykládám mariášové karty, které mohou být Vaším rádcem ve všech životních situacích. Poodhalí minulost, pomohou řešit přítomnost a napoví jak se chovat v budoucnosti, ale stále vše je jen jedno.  Čeho se máme vyvarovat, co je důležité řešit a hlavně jak to řešit. Karty ukážou, co dělat v obtížné životní situaci, já poradím možnosti řešení, ale rozhodnutí zůstane ve Vašich rukách. Karty působí jako pomocník a rádce těm, kteří si v momentální životní situaci neví rady. Napoví, kde děláme chybu a já pomáhám hledat odpověď jak vše napravit, snažím se poradit a pomocí rituálů bílé magie některé věci s klientem očistit. Pomáhám lidem převážně v oblasti řešení partnerských vztahů, s volbou zaměstnání, s podnikáním a při rozhodování se v důležitých životních etapách (např. stěhování, závažné koupě apod..

Vždy se snažím klienta podpořit a najít řešení v jeho životní situaci. Všechno lze řešit, ale někdy musíme přijmout změnu ve svém myšlení a v jednání. Karty jsou Vaším vnitřním odrazem.

Poku člověk na sobě bude pracovat, změní se i karty a vyzařování  člověka.

 

 

                     

 

Akce
akce1
 
více informací
akce2
 
více informací
akce3
 
více informací
akce4
 
více informací
akce5
 
více informací
akce6
 
více informací
akce7
 
více informací
 
 
 

Kontaktní údaje

„Mějte dobrou náladu. Dobrá nálada vaše problémy sice nevyřeší, ale naštve tolik lidí kolem, že stojí za to si ji užít.“ Jan Werich