Masáže

Kosmetika

Pedikura

Výklad karet

Tibetská medicína

MASÁŽE

Lávové kameny

Aromaterapeutická masáž

Back Scratch (škrábání zad) + masáž

Baňková masáž

Čokoládová masáž

Havajská masáž LOMI LOMI

 

Lávové kameny

je technika, která se už odedávna praktikovala na Havajských ostrovech, ale využívá znalostí čínské medicíny.
Na tělo masírované osoby se kladou teplé čedičové kameny zahřáté ve vodě na teplotu kolem 37 - 40°C. Kameny zároveň předávají, mimo naakumulovaného tepla, velmi silnou energetickou vibraci. Ovlivňují tak meridiány (energetické cesty), vedoucí od konečků prstů až k našim vnitřním orgánům. Tyto cesty bývají často špatně průchodné nebo zcela uzavřené, ale díky této masáži se znovu otevírají. Tato terapie dodává životní sílu a dobrou náladu.
Samotná masáž je pro klienta velmi příjemná. Tělo je masírováno střídavě kameny i bez nich, často se používají také voňavé exotické oleje. Každý, kdo masáž lávovými kameny někdy vyzkoušel, o ní mluví jen s nadšením. Někteří klienti potvrzují, že účinky masáže cítili ještě několik dní po jejím provedení. Masáž lávovými kameny je určena pro ženy i muže všech věkových kategorií.
Nedoporučuje se při vysokém krevním tlaku, onemocnění srdce, nádorových onemocněních, poruchách mízního systému a cukrovce, těhotenství, infekčních onemocněních.a přecitlivělosti na teplo.

zpět

Aromaterapeutická masáž

  je jemnou dotykovou terapií, která se snaží přinést relaxaci, zvýšit energii a zmírnit vliv stresu. Nejdůležitější součástí aromaterapie, jsou vonné silice, které si vybere klient v součinnosti s masérem. Terapeut pomůže s výběrem silice, dle zdrav. stavu klienta.  Po této terapii by měl klient pociťovat rovnováhu po stránce  duševní, fyzické i  intelektuální.  Používají se výhradně čistě bylinné esence. Bylinné esence pronikají přes pokožku  do krevního  oběhu  a tím mají blahodárný vliv na vnitřní orgány - harmonizují nejen je,ale i celé tělo.
Dále pak dochází k inhalaci těchto olejů, čímž se spojuje, požitek z vůně s ozdravnou sílou doteku. Aromamasáž je účinnější než jakákoliv jiná masáž, právě díky  éterickým vlastnostem používaných přírodních olejů.
  
Účinky Aromaterapeutické masáže:

 • odstranění napětí, stresu a únavy a depresí
 •  zmírňuje a léčí bolesti hlavy i migrény, bolesti šíje a zad
 •  posiluje imunitu a lymfatický systém
 •  upravuje trávení (zácpa, nadýmání), podporuju peristaltiku
 •  zlepšuje stav kůže, posiluje a uvolňuje svalstvo
 •  zlepšuje stav alergiků, astmatiků, ekzematiků
 •  upravuje ženské potíže (předmenstruační syndrom, menstruace, období po porodu, klimakterium)
zpět

 

Back Scratch (škrábání zad) + masáž

Škrábání patří mezi nejstarší lidový léčebný prostředek, který neslouží pouze k navození blaženosti klienta, ale také k vyrovnání energetických center člověka. Jelikož žijeme v době neustálého stresu a spěchu, bylo by ideální tuto techniku praktikovat doma v rodinném kruhu. Tato technika se ve velké míře používala v Číně a v Asii, kde se tato léčebná metoda nazývá „ Kua Sa“.
Ideální je, když tuto léčbu poskytuje druhá osoba, ovšem v některých případech si ji můžete aplikovat sami. Aby byla pokožka krásná a čistá, je třeba ji čas od času zbavit odumřelých kožních buněk.
Důležité je pamatovat na to, že nic se nemá přehánět, a tedy ani „drbání“. Mohlo by dojít k poškrábání kůže a jejímu poškození. Terapeutka se intenzivně věnuje, se znalostí nervových zakončení na zádech, ramenou i rukách, vašemu pocitu pohody. Zažijete profesionální poškrábání jako ve snu. Změny intenzity a směru tahů při drbání Vás přenesou mimo vnímání denních starostí. Tento proces není rozmar, drážděním nervových zakončení dochází k uvolnění.
Při masáži dochází ke změně tvorby hormonů, které přinášejí ošetřovanému jedinci pocit blaženosti a pocitu uspokojení. Škrábání kůže je účinný způsob stimulace, otevírání a odstraňování překážek pro nahromaděnou energii, krev a tělní tekutiny. Zlepšuje nedostatečný oběh, vyrovnává jinovou a jangovou čchi. Je to jednoduchá, snadná a účinná metoda.
Ošetření nesmí být prováděno v místech, kde má klient mateřská znaménka, bradavice a jiné kožní výčnělky.


NEJEDNÁ SE O EROTICOU SLUŽBU!

zpět

Baňková masáž

je stará čínská metoda boje nejen proti ztuhlému svalstvu, bolesti krku a zad, nohou i celulitidě, ale i na onemocnění trávicího, dýchacího a pohybového aparátu.
Jedná se o přikládání baněk - na různé části těla. Před přiložením nádoby na kůži je nutno v baňce vyvolat podtlak, který vytvoříme vyhořením kyslíku (v případě skleněných zapálíme smotek vaty a vsuneme krátce do baňky). U plastových podtlak vzniká použitím pumpičky.
Při této masáži se tělo prokrví a uvolní, zaktivizují vnitřní orgány a tím dojde k probuzení lymfatického systému. Výsledkem je odplavení velkého množství škodlivin z těla.

Baňkování není vhodné při trombózách, křečových žilách, gangrénách, poruchách srdečního rytmu a při větším množství bradavic a mateřských znamének na těle. Nedoporučuje se během těhotenství.

zpět

Čokoládová masáž

poskytuje ženám i mužům kvalitní péči o pokožku celého těla.
Čokoládová masáž výrazně tonizuje a vyhlazuje pokožku, je bohatá na minerály a antioxidanty. Výrazným způsobem potlačuje celulitidu, během procedury se pleť zbavuje vrásek a seschlých šupinek kůže. Jedná se o luxusní proceduru, která obsahuje:

- peeling těla
- masáž čokoládou
- zábal

zpět

Havajská masáž LOMI LOMI

Lomi Lomi – neboli havajská masáž má kořeny ve staré Polynésii, kde byla praktikována, jako součást léčebných mistrů Kahunů (šamanů). Kteří především pomocí této masáže a jejich principů dokázali uvést do souladu, nejen tělo, ale i mysl a ducha člověka.
Masáž Lomi lomi z Havajského ostrova Kauai - Při masáži Lomi Lomi se dlouhé jemné tahy střídají plynule se silnějšími tlaky v pravidelném rytmu. Tyto pohyby připomínají nejen posvátný tanec hula, ale i ladné pohyby vln oceánu.
Masáž je prováděna prsty, dlaněmi, předloktími a lokty. Dochází k  hluboké relaxaci a regeneraci tkání, k propojení fyzické, emoční i  psychické úrovně.  Masíruje se celé tělo, masáž je příjemná, velmi účinná, uvolňuje svalové spasmy a odlehčuje bolesti.
Masáž je jedna z nejstarších a nejsilnějších léčebných metod a Lomi lomi je jedna z jeho nejhlubších
forem – je to masáž zcela unikátní. Díky uvolnění mysli (rozumu/ducha) i těla podněcuje vrozenou, v každé osobnosti existující uzdravující sílu.
Havajská masáž Lomi Lomi je terapie, která svými relaxačními a  terapeutickými účinky patří mezi nejoblíbenější způsoby odpočinku.

Při havajské masáži Lomi Lomi dochází k  harmonizaci těla a duše nejen masírovaného, ale i maséra.

Účinky masáže:

 •         odstraňuje napětí ve svalech, zvyšuje pohybové schopnosti
 •         uvolňuje  svalové bolesti
 •         harmonizuje nervový systém
 •         upravuje lymfatický,  tepenný a žilní systém
 •         uvolňuje bolesti páteře a kloubů
 •         pomáhá  léčit neurózu, nespavost a migrény
 •         umocňuje pocity klidu a pohody
 •         pomáhá  uklidňovat zvýšené stavy psychického napětí a neklidu
 •         zlepšuje stav kůže (celulitida) a podporuje hubnutí
 •         uvolňuje napětí a stará schémata
 •         umožňuje procítit hluboký klid mysli
 •      navrací přirozený stav bytí ve vlastním těle a pomáhá s navrácením harmonie těla,mysli a ducha

Kontraindikace masáže:

 •        otevřené rány a modřiny
 •        nedávné operace
 •        velké a bolestivé křečové žíly, křečové žíly v zánětu
 •        infekční onemocnění
 •        kožní infekce
 •        záněty
 •        těhotenství

Dále kontraindikace jako při klasické masáži.

zpět

 

 

Akce
akce1
 
více informací
akce2
 
více informací
akce3
 
více informací
akce4
 
více informací
akce5
 
více informací
akce6
 
více informací
akce7
 
více informací
 
 
 

Kontaktní údaje